[Firma] Kursy Excel

  • By Grzegorz
  • Kategoria Nauka

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Witamy w witrynie internetowej firmy Langolian. Realizujemy kursy Microsoft Excel na trzech poziomach zaawansowania. Nasza obszerna oferta zawiera profesjonalne kursy MS Excel zarówno Excel dla początkujących w których kursant rozpoczynający pracę z Excel-em zapozna się m. in. z podstawowymi zasadami tworzenia i działania arkuszy kalkulacyjnych, opanuje umiejętności pozwalające na pracę z arkuszami kalkulacyjnymi , czy wykonywaniem obliczeń, sporządzaniem raportów
poprzez średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla osób , które już poruszają się w środowisku Excela, kończąc na poziomie Excel zaawansowany dzięki, któremu kursant poszerzy wiedzę z obszaru analizy danych, tworzenia zaawansowanych formuł , segregowanie danych , tworzenie wykresów, co w przyszłości przełoży się na bardziej efektywne wykorzystanie możliwości MS Excel-a

Jeżeli nie jesteś pewien/pewna od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś rozpocząć szkolenie Microsoft Excel , napisz do nas e-maila, a wyślemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego trenera, pozwoli nam zaproponować od którego poziomu rozpocząć kurs .

Na naszej stronie znajdziecie szkolenia z programowania w języku Visual Basic w aplikacji Excel jak również pozostałe kursy z pakietu MS Office .

Na stronie Langolian znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące programów oraz terminów poszczególnych kursów. Kursy Excel prowadzimy w trybach otwartym, zamkniętym w siedzibie Klienta oraz zdalnie, w zależności od zapotrzebowania Klienta i liczebności grup szkoleniowych . Kursy Excel realizujemy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Gdańsku , Łodzi Lublinie, Krakowie . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do siedzib naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i szczegóły możemy dostosować do zapotrzebowania i poziomu zgłoszonych uczestników.

Jeżeli brak czasu ogranicza Tobie możliwość dojazdu na kurs w formie otwartej , zachęcamy do zapisania się na szkolenia w formie zdalnej (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą wykładowcy - kamera nie jest wymagana) forma zajęć zdalnych niczym się nie różni od kursów Excel twarzą w twarz . Prowadzący cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast kursanci w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Kursy Excel
Ogłoszenieprywatne
Dodano29.09.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię