[Firma] Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Dala domu
  • Lokalizacja Warszawa

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Najlepsza wypożyczalnia odkurzaczy czyszczących. Trudnimy się wynajmem sprzętów do czyszczenia mechanicznego. W ofercie posiadamy urządzenia ekstrakcyjne marki Karcher. Wszystkie urządzenia są dokładnie naprawiane.

Posiadamy sprzęty Karcher Puzzi 10/1. Łącznie z ekstraktorem otrzymujesz dwie ssawki: do prania kanap a także do czyszczenia dywanów.

Istnieje możliwość wynajmu na dobę lub cały weekend. Urządzenie można wynająć bez dodatkowych opłat w biurze wypożyczalni. Na obszarze stolicy i okolic np. w Legionowie czy Stanisławowie dowozimy i zabieramy odkurzacz bezpośrednio do Klienta.

Powinno się czyścić kanapy zwykle 2 razy. Dzięki okresowemu praniu można zatrzymać na dłużej schludny stan mebla. W środku materiału rozmnaża się duża ilość roztoczy. Dodatkowo poplamiona tapicerka nie prezentuje się atrakcyjnie.

Specjalistyczne firmy ze stolicy zazwyczaj wykonują pranie kanap metodą wypłukiwania. Skupia się na czyszczeniu powierzchni mieszanką wody i detergentu. To prosta i bardzo skuteczna metoda, która idealnie sprawdza się w przypadku najtrudniejszych plam.

Czy możliwe jest wypranie rozmaitych plam z wykładziny? Oczywiście. Odpowiednio przemyślana metoda wraz z odpowiednim ekstraktorem oraz sprawdzonymi proszkami do czyszczenia pozwala wyeliminować wyjątkowo uciążliwe plamy, jakie źle wpływały na wygląd narożnika.
Nazwa (Usługa) Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię